Nasz Zespół

Mgr Małgorzata Kosiorek

Manager Biura – Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 698-300-299

 

m.kosiorek@euro-dom.co

Mgr Tomasz Kosiorek

Manager Biura – Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Sprzedaży i Inwestycji

+48 696-339-394

 

t.kosiorek@euro-dom.co

Wojciech Matuszak

Pośrednik Nieruchomości

+48 61-6393361

 

w.matuszak@euro-dom.co

Hubert Lewandowski

Pośrednik Nieruchomości

+48 533-292-404

 

h.lewandowski@euro-dom.co

Kajetan Albanowski

Asystent Pośrednika Nieruchomości

+48 576-280-126

 

k.albanowski@euro-dom.co

Paulina Bendik

Asystent Pośrednika Nieruchomości

+48 536-25-23-66

 

p.bendik@euro-dom.co

 

Marcin Kasprzyk

Asystent Pośrednika Nieruchomości

+48 732-550-231

 

m.kasprzyk@euro-dom.co

Marcel Lewandowski

Asystent Pośrednika Nieruchomości

+48 576-281-498

 

m.lewandowski@euro-dom.co

 

Michał Wojtkowiak

Asystent Pośrednika Nieruchomości

+48 576-281-504

 

m.wojtkowiak@euro-dom.co

mgr Janusz Grabowski 

Specjalista ds. Kredytów

+48 61-6393361

 

biuro@euro-dom.co

mgr Damian Tuliński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+48 61-6393361

 

biuro@euro-dom.co

mgr Miłosz Krzywania

Radca Prawny

+48 61-6393361

 

biuro@euro-dom.co

Marta Świerkowska

Home Staging - Dekorator Wnętrz

+48 61-6393361

 

biuro@euro-dom.co

mgr inż. Tomasz Pośpieszalski

Geodeta

+48 61-6393361

 

biuro@euro-dom.co

Agnieszka Pacyk

Specjalista ds. Podatków

+48 61 6393361

 

podatki@euro-dom.co

mgr inż. Ewa Boruczkowska

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

+48 61-6393361

 

biuro@euro-dom.co

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem