Nasz Zespół

Mgr Małgorzata Kosiorek

Wspólnik – Inspektor Danych Osobowych, Funkcje doradcze i konsultacje: Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 698-300-299

m.kosiorek@euro-dom.co

Mgr Tomasz Kosiorek

Prezes Zarządu – Doświadczony Doradca ds. Nieruchomości, Specjalista ds. Sprzedaży i Inwestycji

+48 696-339-394

t.kosiorek@euro-dom.co

mgr Anna Abou El Naga

Manager Zespołu ds. Zarządzania Najmem - Prokurent

+48 574-811-590

biuro@euro-dom.co

Weronika Jankowska

Zarządca Nieruchomości

+48 616393361

biuro@euro-dom.co

Wiktoria  Krzymińska

Młodszy Zarządca Nieruchomości

+48 616393361

biuro@euro-dom.co

Amanda Pietrusińska

Młodszy Zarządca Nieruchomości

+48616393361

biuro@euro-dom.co

mgr Hubert Lewandowski 

Manager Zespołu Doradców ds. Nieruchomości _ Prokurent 

+48 533-292-404

h.lewandowski@euro-dom.co

Alicja
Kłosowska

Asystent Doradców ds. Nieruchomości

616393361

biuro@euro-dom.co

Michał
Wojtkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-504

m.wojtkowiak@euro-dom.co

Krystian
Lubański

Doradca ds. Nieruchomości

+48 536-252-366

k.lubanski@euro-dom.co

Adrianna
Szwarc 

Doradca ds. Nieruchomości

+48 600-221-731

a.szwarc@euro-dom.co

Michał
Ignaszak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-690

m.ignaszak@euro-dom.com

Joanna
Szymkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-498

j.szymkowiak@euro-dom.co

Dagmara
Myler

Doradca ds. Nieruchomości

+48 616-393-361

d.myler@euro-dom.co 

 

 

 

Paweł
Cierpiszewski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 731-033-648

p.cierpiszewski@euro-dom.co

 

 

 

DAWID
KOŁODZIEJ

Doradca ds. Nieruchomości

+48 600-349-412

d.kolodziej@euro-dom.co

 

 

 

ADAM
MICHAŁOWSKI

Team Lider Pośredników Wynajmu

+48 733-677-552

a.michalowski@euro-dom.co

Julia
Marcinkowska

Pośrednik Wynajmów

606-567-216

j.marcinkowska@euro-dom.co

Agnieszka
Chodacka

Pośrednik Wynajmów

606-565-848

a.chodacka@euro-dom.co 

Emilia
Kruczkowska 

Pośrednik Wynajmów

+48 600-221-382

e.kruczkowska@euro-dom.co

mgr Janusz Grabowski 

Specjalista ds. Kredytów

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Damian Tuliński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Miłosz Krzywania

Radca Prawny

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Marta
Świerkowska

Home Staging - Dekorator Wnętrz

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr inż. Tomasz Pośpieszalski

Geodeta

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Agnieszka
Pacyk

Specjalista ds. Podatków

+48 61 6393361

podatki@euro-dom.co

mgr inż. Ewa Boruczkowska

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem