Nasz Zespół

Mgr Małgorzata Kosiorek

Właściciel– Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 698-300-299

m.kosiorek@euro-dom.co

Mgr Tomasz Kosiorek

Właściciel – Doświadczony Doradca ds. Nieruchomości, Specjalista ds. Sprzedaży i Inwestycji

+48 696-339-394

t.kosiorek@euro-dom.co

mgr Anna Kubów

Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 574-811-590

biuro@euro-dom.co

mgr Marlena Wysocka

Zarządca Nieruchomości

+48 578-500-744

m.wysocka@euro-dom.co

Hubert Lewandowski

Manager Zespołu Doradców ds. Nieruchomości

+48 533-292-404

h.lewandowski@euro-dom.co

Michał Wojtkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-504

m.wojtkowiak@euro-dom.co

Krystian Lubański

Doradca ds. Nieruchomości

+48 536-252-366

k.lubanski@euro-dom.co

Adam Michałowski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-552

a.michalowski@euro-dom.co

Krystian Jaworski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-498

k.jaworski@euro-dom.co

Filip Langa

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-560

f.langa@euro-dom.co

mgr Janusz Grabowski 

Specjalista ds. Kredytów

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Damian Tuliński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Miłosz Krzywania

Radca Prawny

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Marta Świerkowska

Home Staging - Dekorator Wnętrz

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr inż. Tomasz Pośpieszalski

Geodeta

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Agnieszka Pacyk

Specjalista ds. Podatków

+48 61 6393361

podatki@euro-dom.co

mgr inż. Ewa Boruczkowska

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem