REKLAMA W NOWEJ
SKUTECZNEJ FORMIE

  • technologia panoramicznych zdjęć 360stopni
  • spacery online - publikacje filmów na YouTube
  • filowanie z drona
  • portale społecznościowe: Facebook, Twitter, G+
  • setki portali z ogłoszeniami

Najnowsze oferty

Oferty specjalne

Nasz zespół

23 ofert
Małgorzata i Tomasz Kosiorek

Właściciel – manager

50 ofert
Pośrednik Nieruchomości

Pośrednik Nieruchmości

8 ofert
Wojciech Matuszak

Pośrednik Nieruchomości

Nasz Zespół

Mgr Małgorzata Kosiorek

Właściciel– Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 698-300-299

m.kosiorek@euro-dom.co

Mgr Tomasz Kosiorek

Właściciel – Doświadczony Doradca ds. Nieruchomości, Specjalista ds. Sprzedaży i Inwestycji

+48 696-339-394

t.kosiorek@euro-dom.co

Hubert Lewandowski

Manager Zespołu Doradców ds. Nieruchomości

+48 533-292-404

h.lewandowski@euro-dom.co

Kajetan Albanowski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-280-126

k.albanowski@euro-dom.co

Marcel Lewandowski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-498

m.lewandowski@euro-dom.co

Michał Wojtkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-504

m.wojtkowiak@euro-dom.co

Ewa Konieczna

Doradca ds. Nieruchomości

+48 536-252-366

e.konieczna@euro-dom.co

Wojciech Matuszak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 61-6393361

w.matuszak@euro-dom.co

mgr Anna Kubów

Administrator Biura

+48 574-811-590

biuro@euro-dom.co

mgr Janusz Grabowski 

Specjalista ds. Kredytów

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Damian Tuliński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Miłosz Krzywania

Radca Prawny

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Marta Świerkowska

Home Staging - Dekorator Wnętrz

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr inż. Tomasz Pośpieszalski

Geodeta

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Agnieszka Pacyk

Specjalista ds. Podatków

+48 61 6393361

podatki@euro-dom.co

mgr inż. Ewa Boruczkowska

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole

Biuro Nieruchomości EURO-dom.CO

+48 61-6393361
biuro@euro-dom.co

Os. Rzeczypospolitej 1
61-397 Poznań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem