REKLAMA W NOWEJ SKUTECZNEJ FORMIE

Dla naszych Klientów uzyskujemy najlepsze ceny w najkrótszym czasie, w tym celu nieustannie podnosimy jakość naszej pracy.

Fotografie panoramiczne z funkcją 360°

Więcej

(DRON) Fotografie i Filmy z powietrza w jakości 4K

Więcej

Fotoprezentacje Nieruchomości Fotografa Wnętrz

Więcej

Tak reklamujemy inne nieruchomości

Najnowsze oferty

Oferty specjalne

Nasz zespół

23 ofert
Małgorzata i Tomasz Kosiorek

Właściciel – manager

37 ofert
Pośrednik Nieruchomości

Pośrednik Nieruchmości

13 ofert
Wojciech Matuszak

Pośrednik Nieruchomości

Nasz Zespół

Mgr Małgorzata Kosiorek

Właściciel– Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 698-300-299

m.kosiorek@euro-dom.co

Mgr Tomasz Kosiorek

Właściciel – Doświadczony Doradca ds. Nieruchomości, Specjalista ds. Sprzedaży i Inwestycji

+48 696-339-394

t.kosiorek@euro-dom.co

Hubert Lewandowski

Manager Zespołu Doradców ds. Nieruchomości

+48 533-292-404

h.lewandowski@euro-dom.co

mgr Anna Kubów

Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 574-811-590

biuro@euro-dom.co

Marcel Lewandowski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-498

m.lewandowski@euro-dom.co

Michał Wojtkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-504

m.wojtkowiak@euro-dom.co

Katarzyna Jamroziak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-625

k.jamroziak@euro-dom.co

Jan Hauke

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-604

j.hauke@euro-dom.co

Justyna Knapik

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-560

j.knapik@euro-dom.co

Wojciech Matuszak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 61-6393361

w.matuszak@euro-dom.co

mgr Janusz Grabowski 

Specjalista ds. Kredytów

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Damian Tuliński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Miłosz Krzywania

Radca Prawny

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Marta Świerkowska

Home Staging - Dekorator Wnętrz

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr inż. Tomasz Pośpieszalski

Geodeta

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Agnieszka Pacyk

Specjalista ds. Podatków

+48 61 6393361

podatki@euro-dom.co

mgr inż. Ewa Boruczkowska

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole

Biuro Nieruchomości EURO-dom.CO

+48 61-6393361
biuro@euro-dom.co

Os. Rzeczypospolitej 1
61-397 Poznań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem