Kontakt

 

Biuro Doradców ds. Nieruchomości  ul. Starołęcka 7, Poznań

Biuro Zarządców Nieruchomości os. Rzeczypospolitej 1, Poznań 

Pełnimy dyżury w biurze
Poniedziałek-        od 9:00 do 17:00
Wtorek                  od 9:00 do 17:00
Środa                    od 9:00 do 17:00
Czwartek              od 9:00 do 17:00
Piątek                   od 9:00 do 17:00


Spotkania indywidualne, umówione- prezentacje i wizyty u Klientów od 8:00 do 20:00 po wcześniejszym ustaleniu terminu.


Dojeżdżamy do Klienta bezpłatnie

Nasz zespół

Mgr Małgorzata Kosiorek

Członek Zarządu– Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, Specjalista ds. Zarządzania Najmem

+48 698-300-299

m.kosiorek@euro-dom.co

Mgr Tomasz Kosiorek

Prezes Zarządu– Doświadczony Doradca ds. Nieruchomości, Specjalista ds. Sprzedaży i Inwestycji

+48 696-339-394

t.kosiorek@euro-dom.co

mgr Anna Abou El Naga

Manager Zespołu ds. Zarządzania Najmem

+48 574-811-590

biuro@euro-dom.co

Katarzyna Idziak

Zarządca Nieruchomości

+48 578-500-744

k.idziak@euro-dom.co

Wiktoria  Krzymińska

Młodszy Zarządca Nieruchomości

+48 616393361

biuro@euro-dom.co

Amanda Pierusińska

Młodszy Zarządca Nieruchomości

+48616393361

biuro@euro-dom.co

mgr Hubert Lewandowski

Manager Zespołu Doradców ds. Nieruchomości

+48 533-292-404

h.lewandowski@euro-dom.co

Alicja Kłosowska

Asystent Doradców ds. Nieruchomości

616393361

biuro@euro-dom.co

Michał Wojtkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-504

m.wojtkowiak@euro-dom.co

Krystian Lubański

Doradca ds. Nieruchomości

+48 536-252-366

k.lubanski@euro-dom.co

Adam Michałowski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-552

a.michalowski@euro-dom.co

Michał Ignaszak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 733-677-690

m.ignaszak@euro-dom.com

Joanna Szymkowiak

Doradca ds. Nieruchomości

+48 576-281-498

j.szymkowiak@euro-dom.co

Dagmara Myler

Doradca ds. Nieruchomości

+48 616-393-361

d.myler@euro-dom.co

Piotr Cierpiszewski

Doradca ds. Nieruchomości

+48 731-033-648

p.cierpiszewski@euro-dom.co

mgr Janusz Grabowski 

Specjalista ds. Kredytów

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Damian Tuliński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr Miłosz Krzywania

Radca Prawny

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Marta Świerkowska

Home Staging - Dekorator Wnętrz

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

mgr inż. Tomasz Pośpieszalski

Geodeta

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Agnieszka Pacyk

Specjalista ds. Podatków

+48 61 6393361

podatki@euro-dom.co

mgr inż. Ewa Boruczkowska

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej

+48 61-6393361

biuro@euro-dom.co

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole

EURO-dom.CO Sp. zo.o.

+48 61-6393361
biuro@euro-dom.co

Os. Rzeczypospolitej 1
61-397 Poznań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem