Mieszkanie na wynajem Swarzędz, Dąbrowszczaków

2 pokoje
49.30 m²
39,55 zł/m2
4 piętro
EDO-MW-4695
Powiadom o spadku ceny

1 950 zł

Mieszkanie na wynajem
Oferta na wyłączność
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty EDO-MW-4695
Powierzchnia 49,30 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 49,30 m²
Liczba pokoi 2
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Piętro 4
Liczba pięter w budynku 4
Podłoga kuchni kafle
Wyposażenie kuchni kuchenka gazowa, lodówko-zamrażarka,, piekarnik, pralka, stół, szafki kuchenne, szafki stojące, szafki wiszące
Typ łazienki bez wc
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki lustro, umywalka, wanna
Liczba WC 1
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi kafle
Pośrednik Nieruchomości

Pośrednik Nieruchomości

Pośrednik Nieruchmości
Nr licencji: 16149

Napisz wiadomość 52 Ofert

Opis nieruchomości

Do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie! Swarzędz Os. Dąbrowszczaków, blisko Poznania, dobra komunikacja. Gotowe do zamieszkania. 

Zobacz jaką reklamę tego mieszkania przygotowaliśmy:

  1. Wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni (kliknij lub kopiuj)- https://panoramy.galactica.pl/virgo/286571
  2. Spacer online  Film You Tube - (kliknij lub kopiuj)- https://youtu.be/jm7ZrbDXamQ
  3.  Fotoprezentacja - więcej zdjęć na - (kliknij lub kopiuj)- https://www.euro-dom.co/oferty/mieszkania/wynajem/
  4. Reklam Influencer'ska na social media (kliknij lub kopiuj) http:// https://www.instagram.com/euro_dom.co_nieruchomosci/